Başkan Çopuroğlu’na Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan ziyaret

Başkan Çopuroğlu’na Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan ziyaret

KAYSERİ (MHA) – AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nu Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı ile Bünyan Ziraat Odası Başkanı Lütfi Özsolak ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, her zaman amatör spor kulüplerinin ve sporcuların yanında olduklarını belirterek, ziyaretten dolayı Musa Soykarcı’ya teşekkür etti. Çopuroğlu, ziyaretle ilgili olarak, yaptığı paylaşımda, “Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanımız Sayın Musa Soykarcı daha önce bizlere ulaştırdığı  Federasyon seçim süreci ile alakalı tüzük değişikliği doğrultusunda kulüplerin listesini tarafımıza iletmiştir.

Uzun süredir Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı görevini başarı İle sürdüren Musa Soykarcı başkanımıza seçim sürecinin demokratik bir şekilde ilerlemesi adına gösterdiği gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Çopuroğlu, Bünyan Ziraat Odası Başkanı Lütfi Özsolak ve yönetim üyelerini İl Başkanlığında misafir etti. Talepleri ve tarım sektörü ile çiftçilerin isteklerini dinleyen Çopuroğlu, tarım sektörünün özellikle pandemi dönemi ile birlikte daha önem kazandığını ve bu yönde AK Parti hükümetinin adımlar attığını ifade etti. Çopuroğlu, önümüzdeki süreçte desteklerinde artarak devam edeceğini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
WhatsApp chat