Başkan Çopuroğlu, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Katıldı

Başkan Çopuroğlu, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Katıldı
07 Nisan 2021 - 23:30
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğluda partisinin il başkanları toplantısına Kayseri’yi temsilen katıldı.İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’na toplantıda İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin ve İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Mert Şimşek de eşlik etti.

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tüm kalbimiz ile ülkemizin ve milletimizin önünde yepyeni bir dönemin açıldığına inanıyoruz. Bu dönem 21. yüzyılın lider ülkesi hedefine ulaşacağımız bir dönem olacaktır. Türkiye için bu vizyon, bir rüya olmanın ötesinde somut bir hedefe dönüşmüştür. Demokrasimizi güçlendirerek, altyapımızı kurarak, insan gücümüzü geliştirerek, önümüze çıkartılan engelleri birer birer aşarak buraya kadar geldik. Kendimizi küresel değişimin tam merkezine yerleştirmeyi başardık.” dedi.
Başkan Erdoğan, "Ramazan ayının manevi ikliminde tuttuğumuz oruçlar, kıldığımız namazlar ruhumuzu zenginleştirirken, tedbirlere riayet ederek salgının boynunu da Allah'ın izniyle kıracağız." diye konuştu.
Toplantı sonrası kısa bir değerlendirme yapan Başkan Çopuroğlu, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, gündeme dair önemli konularda önemli bilgiler verdi. Toplantımız hayırlara vesile olsun" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum