Baki Bayrak ile Sarız’ın Çehresi Değişti

Baki Bayrak ile Sarız’ın Çehresi Değişti

KAYSERİ (MHA)- Cumhur ittifakı Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak’ın göreve gelmesi ile birlikte Sarız da büyük değişim yaşanıyor.

Kıt imkânlarla memleketime hizmet etmeye çalışıyorum diyen Sarız’ın mütevazı Belediye Başkanı Baki Bayrak, gazeteci Necmettin ÇUHADAROĞLU’nun sorularını cevapladı. Bayrak, borçları ödemekten hizmetlerimize yeni başladık. İlçemize gelen para belli. Öncelikle vatandaşlarımızın hepsini kucakladık. Sarız’ımızın sorunlarını biliyoruz. Belediye binamızın tamir ve tadilatı ile işe başladık. Belediyeler birliğinden iş makinası temin ettik. Geldiğimizde Belediyenin bayrak ve flaması bile yoktu. Hurda araçlar envanterimizde var önce o araçları bulduk. Çarçur edilmiş, sanayilerde atıl durumda bekletilmiş, paraları ödenmemiş bir sürü kullanılmayan hurda araçları üzerimizden düşürdük. Yeni araç temini ile uğraşıyoruz.

Çok fazla iş yaptık. Sağ olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız öncülüğünde yollarımız yapıldı. Daha da devam ediyor. Mezarlıklarımız Büyükşehir Belediyemiz tarafından onarılıyor. Yapılıyor. Teşekkür ediyoruz. Camilerimiz ve Cem evlerimizin bakımları ve Jandarma Komutanlığımızın binasını yardımlarla yaptık. Kurumsallaşma ve entegrasyon işlerini yapıyoruz.

Açıklamanın devamı; linkte.

Haber-Kamera: Necmettin ÇUHADAROĞLU

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Emeğine yüreğine sağlık. Tebrik ediyorum. Çalışmak ibadettir. Baki Beye güveniyorum. Durmak yok. Mücadeleye devam.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM