AK Parti İlçe Başkanı Hamit Korkmaz, Kimsan Teknik Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘yi Ziyaret Etti

AK Parti İlçe Başkanı Hamit Korkmaz, Kimsan Teknik Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘yi Ziyaret Etti

KAYSERİ (MHA) –

AK Parti İlçe Başkanı Hamit Korkmaz, Kimsan Teknik Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘yi ziyaret etti. Korkmaz, ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulundu. korkmaz, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, ” Sloganı ile yola çıkan firma 2017 yılında kurulmuştur. Makine üzerindeki iyileştirmeler ve geliştirmeler sonucunda, son teknoloji ve yüksek hız kapasiteli makine ile, uygun maliyetli, homojen dağılımlı, yüksek mukavemet ve uzama performanslı, ipeksi dokunuşlu antibakteriyel, nonwoven kumaş üretimine 2019 yılında başlamıştır.

Misyonu
Dünyanın geri dönüşüme önem verip,çevreye duyarlı ve tek kullanımlık ürünlere talebin artmasıyla, hayatın her alanında diyerek; yenilikçi, kaliteden ödün vermeden uygun fiyat ilkesi ile müşterilerle iş ortağı olmak.

Vizyonu
Nonwoven sektöründe yeniliğe ve iletişime açık, saygı gören, çevreci, sektörde öncü ve güvenilir bir nonwoven üreticisi olmak.

İlçe sınırları içerisinde bulunan fabrikayı Incesu Belediye Başkani Mustafa İLMEK ile birlikte ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduk.
Ziyaret boyunca bizleri tesisler, ürünler ve çalışmaları konularında bilgilendiren İncesu’nun bağrından çıkan, yatırımlarını İncesu’ya yapan ülke ve ilçe ekonomisine katkı sağlayan istihdam yaratan iş adamı Mustafa YAZ Beye misafirperverliklerinden ve sıcak kanlılığından ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
HABER: CEYLAN GURBET DEMİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-11-24 06:58:00
2020-10-02 10:22:05
Mehmet Öztürk: Maşallah Başkanıma
2020-09-30 15:37:32